Як вибрати водонагрівач для ванної

Як вибрати водонагрівач для ванної?

Водонагрівачі для ванної https://trendy-u.com/brendy-zhenskoi-odezhdy/kakoi-ten-vybrat/ необхідні там, де відсутнє централізоване гаряче водопостачання. Адже нагрівати воду вручну набагато важче, ніж просто відкрити кран, щоби покупатися в гарячій воді. У кожному будинку бойлер використовується по-різному, тому важливо розуміти, які типи водонагрівачів найкраще підходять для ваших домашніх потреб.

Різновиди відповідних бойлерів

1.Електричні водонагрівачі зручні і прості у використанні, оскільки вони працюють виключно на електриці без потреби в газі або пропані. Вони менші за розміром, ніж традиційні газові нагрівачі, і, поки вони підключені до електромережі, stockmarketedge.sperofy.com ніколи не припиняють постачання гарячої води. Електричні водонагрівачі також не вимагають вентиляції, тому їх установка простіша і, як правило, більш доступна, ніж установка газового нагрівача. Довгострокова вартість використання може бути лише трохи вищою, ніж у газового бойлера, в залежності від вартості ваших комунальних послуг.

2. Газові водонагрівачі нагрівають воду швидше, stockmarketedge.sperofy.com ніж електричні, але оскільки вони вимагають вентиляції, їх складніше і дорожче встановити. Хоча установка може бути дорожчою, довгострокові витрати на експлуатацію газового бойлера зазвичай нижчі, ніж в електричного. На відміну від електричних водонагрівачів, газові бойлери не залежать від електроенергії, тому у вас буде гаряча вода, навіть якщо відключили світло.

3. Переваги пропанового водонагрівача аналогічні перевагам бойлера, що працює на природному газі, включаючи швидке нагрівання води і можливість роботи без електроенергії. Ще одна відмінність полягає в тому, що пропан горить чистіше. Це робить його більш екологічно прийнятним варіантом нагрівання води.

Всі три названі різновиди відмінно підійдуть для будь-якого будинку, але правильний вибір водонагрівача залежить від ваших конкретних потреб і бюджету. Якщо газові бойлери краще підходять для індивідуальних заміських будинків, то електричну установку найзручніше використовувати в невеликій квартирі.

Електричні водонагрівачі діляться на вертикальні і горизонтальні. У перших трубчастий електричний нагрівач розташовується внизу, що забезпечує швидке нагрівання, у других – збоку. Горизонтальні моделі, пропоновані на сайті https://vencon.ua/catalog/bojlery/atlantic/ustanovka-gorizontalnaya, нагрівають воду лише трохи повільніше, ніж вертикальні. Однак вони набагато компактніші і дозволяють суттєво економити місце.

Обсяг бака

Важливо вибрати водонагрівач, який забезпечить досить гарячу воду для ваших домашніх потреб. Водонагрівач меншого обсягу працює більше, ніж потрібно, і, отже, буде мати коротший термін служби. Вибір водонагрівача, який розрахований на ваші потреби, може гарантувати, www.apnicreations.com що гарячої води вистачить на всіх членів сім’ї.

Наприклад, для сім’ї з трьох осіб цілком підійде обсяг бака на 80 літрів. Однак такої ємності може не вистачити на більшу кількість споживачів гарячої води.

Методи нагрівання

Вище йшлося про бойлери з прямим нагрівом, в яких присутній нагрівальний елемент. Існують також бойлери непрямого нагріву, пов’язані з тією чи іншою опалювальною системою. Вони дешевші, в ряді випадків їх можна навіть зробити самостійно. Але в цілому такі системи не дуже зручні в порівнянні із пристроями, що використовують прямий нагрів.

Який бойлер вибрати?

Не забудьте взяти до уваги розміри пристрою. При однаковій продуктивності і швидкості нагрівання вибирайте той бойлер, який займає менше корисної площі.

За інших рівних умов завжди надавайте перевагу продавцеві, який надає послуги монтажу. Важливо, щоби водонагрівач встановив професіонал, оскільки це може бути важким, а іноді і небезпечним процесом. Навчені фахівці володіють необхідними навичками і знаннями, включаючи правила і процедури безпеки, для ефективного виконання роботи.

Вибір інших характеристик багато в чому залежить від ваших потреб і особливостей житла. Але можна зробити висновок, що для невеликого числа користувачів найкраще підійде електричний бойлер з горизонтальною системою нагріву.

Share