Бойлери ефективне використання ресурсів

Бойлери: ефективне використання ресурсів

Житлово-комунальне господарство є однією з основних сфер, які визначають якість життя населення. В ній найбільш гостро відображаються соціальні проблеми.

Послуги в житлово-комунальному господарстві з кожним роком погіршуються.

Мешканців Івано-Франківська, дедалі більше не влаштовує:

  • постійне підвищення тарифів
  • планові та аварійні відключення гарячої води
  • зношені водопровідні труби, що впливає на вартість комунальних послуг та якість води

Власний водонагрівач: зручно і вигідно

В даній ситуації власний водонагрівач дозволяє стати незалежним та ефективно використовувати власні та природні ресурси. Така альтернатива є дуже зручною та популярною в Івано-Франківську, завдяки чому кількість користувачів водонагрівачів зростає щодня.

Класифікуються водонагрівачі за принципом дії:

  • Накопичувальні – бойлери, в тому числі бойлери непрямого нагріву
  • Проточні
  • Газові
  • Комбіновані

Бойлер – оптимальне рішення

В помешканнях Івано-Франківська оптимальним, з точки зору енергоефективності та комфорту, буде використання бойлера http://vlasti.net/news/331491. Бойлер – накопичувальний водонагрівач, https://guestpostsale.com/ в якому, завдяки наявності резервуару від 5 до 200 літрів,  гаряча вода є постійно. По мірі використання гарячої води в бак надходить холодна, та автоматично нагрівається ТЕНом до необхідної температури. Щоб вода залишилась нагрітою якомога довше, водночас щоб енергія на нагрів не використовувалася даремно, внутрішній бак покривається спеціальним термо-ізоляційним матеріалом.

Важливі характеристики бойлерів

Перед покупкою потрібно ознайомитись з технічними характеристиками та особливостями застосування водонагрівачів. Необхідну інформацію можна знайти тут: https://vencon.ua/catalog/bojlery, не буде зайвим прочитати відгуки споживачів.

Якісний бойлер має бути оснащений надійною електронікою, grailoftheserpent-forum.com що гарантує довговічність та практичність використання. Зважаючи на якість водопровідної води в Івано-Франківську, буде корисною додаткова опція – фільтр, що запобігає нальоту та осаду.

Форма, дизайн та габарити сучасних бойлерів дозволяють встановлення в самих складних місцях приміщення – під стелею чи в кутку, за рахунок чого досягається економія площі підлоги.

Дійсно ефективна експлуатація бойлера можлива за умови вірного розрахунку об’єму, в залежності від кількості осіб і місць підключень. За таким розрахунком краще звернутись до кваліфікованих консультантів з продажу кліматичної техніки.

Купівля бойлера – захист навколишнього середовища

Кожен власник бойлера зменшує шкідливе  навантаження на екосистему. Виробники водонагрівачів, застосовуючи унікальні інноваційні технології та матеріали високої якості при розробці нових моделей, істотно знижують енерговитрати, підвищують КПД приладу, тим самим зменшуючи навантаження на теплоенергетику, яка негативно впливає на атмосферу. У викидах ТЕЦ знаходиться значна кількість металів та їх складників а також присутні радіоактивні елементи, це стає причиною великої кількості захворювань сучасного населення.

Також відомі виробники популярних марок застосовують екологічно чисті технології при виробництві сучасних моделей водонагрівачів, проявляючи високу свідомість, щоб зменшити збитки навколишньому середовищу.

Share